OFERTY PRACY

MEN’SFIELD Sp. z o.o. z siedzibą w Przeworsku poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach:

    • Klejarz elementów odzieży;
    • Szwacz;
    • Krojczy;
    • Nakładacz;
    • Prasowacz;
    • Szwacz – podprasowacz;

Zakres obowiązków:

    • Realizacja planu produkcji według wytycznych brygadzisty;
    • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie jakości wytwarzanych produktów według norm określonych w Spółce;
    • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

Wymagania:

    • Zdyscyplinowanie;
    • Sumienność;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Koncentracja i podzielność uwagi;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku;
    • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji;

Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie jednozmianowym;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres siedziby Spółki lub dostarczenie do Działu Zasobów Ludzkich w naszej Spółce. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji / oraz przyszłych rekrutacji."

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy do POBRANIA